בלוג

קלאס באפס מאמץ

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, אז אנחנו אומרים שניתן למצוא באסתטיקה תכונות אלוהיות! לעיתים העיצובים הקטנים הם אלה שיוצרים ומשלימים את התמונה הגדולה.

קראו עוד
המוצר לקיץ מושלם

רגע לפני שאתם מתחילים להזיע כדאי שתדעו – הודות לשלל יתרונות שהופכים אותם למצננים מעולים עם סטייל משגע! מאווררי תקרה מהווים את צורת הקירור הזולה והמשתלמת ביותר

קראו עוד
עיצוב וחיסכון בפריט אחד

השיטה היפאנית לסידור הבית אינה מאימה לכל אחד, אמנם, אבל היא הכניסה קצת היגיון באי סדר והיא ללא ספק מכריחה אנשים להסתכל על עיצוב הפנים של הבית שלהם ולחשו בעליו.

קראו עוד
שינוי אווירה: מאוורר צמוד תקרה איכותי

הקיץ קרב ובמלוא עוצמתו, כולם מעוניינים במשבי רוח נעימים בתוך הבית. בשנים האחרונות חלה קפיצת דרך משמעותית בפיתוח תחום המאווררים ואפשר למצוא סוגים חדשים של מאווררים שמיוצרים בטכנולוגיה חדשה ומעניקים לסובבים אותם בריזה נפלאה בכל שעה. מעבר לכך, בניגוד למזגן, מאווררי התקרה מאפשרים חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל החודשיות וכל זאת תוך כדי הנאה מרובה מאוויר נעים שזורם באופן שווה בכל חלקי החלל.

קראו עוד
איכות חיים בעיצוב מרענן

מאז המצאת מאווררי התקרה הראשונים במאה ה-19, עשו מאווררי התקרה דרך ארוכה. ממכשירי ברזל מסורבלים ורועשים ששימשו בעיקר לאוורור מפעלים, עסקים, בנקים ובתי כל-בו הפכו מאווררי התקרה בשנים האחרונות לפריט עיצובי לכל דבר.

קראו עוד
כיצד לבחור מאוורר תקרה?

בשנים האחרונות, מאווררי תקרה הפכו לפריט מבוקש בכל בית, הודות ליעילותם האנרגטית, איכות החיים שהם מספקים ולעיצובם המרהיב, המתאים לכל בית ולכל סגנון חיים. מדריך קצר זה, יאפשר לכם לבחור בצורה מושכלת את מאוורר התקרה המתאים ביותר לצרכים שלכם.

קראו עוד
אתם שואלים על מאוורר תקרה מומלץ, מומחי SOHOAIR עונים

מאווררים זוכים בשנים האחרונות לעניין רב ולא במקרה. יש מעט מאוד פריטים בבית המציעים שילוב של יופי חיצוני, יעילות פונקציונאלית, חיסכון כספי ממשי ואמינות לאורך שנים. על מנת שתוכלו להוציא את המיטב ממאוורר התקרה שלכם, צירפנו מספר שאלות של לקוחות ואת תשובות המומחים של סוהו אייר.

קראו עוד
מאוורר תקרה עם שלט

מדוע מומלץ לרכוש מוצר חכם ויעיל כל כך כמו מאוורר תקרה עם שלט?
כיצד מאוורר תקרה עם שלט עדיף על מאוורר רגיל בחדר שיש בו ילדים?
כיצד מוצר כמו מאוורר עם שלט מקל על החיים שלנו?

קראו עוד
התחזית: קיץ קריר ונעים עם מאוורר תקרה לפרגולה

את יתרונות מאווררי התקרה הביתיים כולנו כבר מכירים. מאווררי תקרה מציעים שילוב של אוורור נעים ויעיל וחיסכון בצריכת החשמל והם יוצרים אווירה מיוחדת בכל חדר בו הם מותקנים. אך היתרונות הגדולים של מאווררי התקרה אינם מוגבלים לשטח הבית בלבד!

קראו עוד
מאוורר תיקרה גם בחורף – סוהו אייר מציעים פתרון גם בחורף

מאוורר התקרה גם בחורף, המוצר החשמלי הוותיק והנאמן המלווה אותנו יותר מ-100 שנה, עבר מאז המצאתו תהפוכות טכנולוגיות רבות וכיום הוא זוכה לעדנה מחודשת בסוהו אייר , כפריט עיצובי שימושי ומבוקש בבתים רבים בארץ ובעולם. מאווררי התקרה המודרניים מציעים תחושת רעננות שאותה לא ניתן למצוא בכל פתרון אוורור אחר ושילוב של עיצוב מרהיב, טכנולוגיה מתקדמת, חיסכון באנרגיה, בטיחות גבוהה ושימוש יעיל לאורך כל עונות השנה.

קראו עוד

מתלבטים לאן הרוח נושבת?

תנו לנו לעזור לכם עם משב מרענן של תשובות!