בלוג

מאוורר תקרה למרפסת

מאווררי תקרה למרפסת: הדרך המושלמת לשדרג את הנוחות בחלל החיצוני

מרפסת היא אחד המקומות הנעימים בבית, בהם אפשר להרגיש את אוויר הבחוץ, מבלי לצאת כלל משטחו של הבית. יחד עם זאת, בימי הקיץ החמים (ואף בלילות) הטמפרטורות עולות והאוויר עומד במקום, מה שהופך את השהות במרפסת לנעימה פחות, עד כדי כך שאנשים רבים ממש מוותרים על השהות בה, רק בגלל מזג האוויר. במיוחד לשם כך קיימים מאווררי תקרה למרפסת, אשר גם עמידים בפני מזג האוויר החיצוני וגם משרים אווירה נעימה, תוך הזרמת אוויר מרעננת. אז אם אתם מעוניינים בהצבת מאוורר תקרה למרפסת שלכם, המאמר הבא הוא בשבילכם.

קראו עוד
Bedroom at night

איך לבחור מאוורר תקרה לחדר שינה?

עם מזג האוויר הישראלי החם, אין זה פלא שמאוורר תקרה הפך להיות פריט כמעט חובה בחדרי שינה.
הסיבה העיקרית לכך, היא שמאוורר תקרה הוא כבר מזמן לא רק מאוורר; הוא גם מהווה פתרון עזר להורדת את הטמפרטורה בחדר ולהזרמת אוויר נקי. בנוסף, עם התפתחות הטכנולוגיה, המאווררים הפכו לשקטים ועוצמתיים יותר והפכו להיות פריט עיצובי בלתי נפרד מכל חלל בבית. בנוסף, מאוורר תקרה יכול להיות חסכוני יותר, שכן צריכת החשמל שלו תהיה לרוב נמוכה יותר באופן יחסי למזגן. כל אלו הם רק חלק מהסיבות שהביאו למגמת עלייה בשימוש במאווררי תקרה – בחללים שונים ככלל ובחדר השינה בפרט.

קראו עוד
מאוורר תקרה בסלון

התאמת מאוורר תקרה לפי סוג החדר

מאווררי תקרה הם תוספת פונקציונלית ומסוגננת לכל חדר, אך הבחירה הנכונה יכולה להיות משימה לא פשוטה. בחירה נכונה של מאוורר יכולה לא רק לשפר את האסתטיקה של חלל החדר, אלא גם את זרימת האוויר. ישנם מספר שיקולים חשובים שמומלץ לקחת בחשבון כדי שניתן יהיה לקבל החלטה מושכלת איך לבחור מאוורר תקרה מושלם, שיתאים לחדר ולצרכים.

קראו עוד
מאוורר בסלון

מזגן או מאוורר תקרה?

מזגנים ומאווררי תקרה משמשים שניהם כדי לשמור על חדר או חלל קריר ונוח, אך יש ביניהם הבדלים; הם פועלים בדרכים שונות ויש להם יתרונות וחסרונות ייחודיים משלהם.

קראו עוד
מאוורר תקרה לחורף

מאוורר תקרה לחורף

המצאת מאווררי התקרה הייתה תרומה משמעותית מאוד לאנושות. זהו האמצעי הפשוט והמשתלם ביותר לשמור על טמפרטורה נוחה, בעיקר בקיץ החם אך, כיום גם בחורף. למרות שהיום יש גרסה חשמלית של מאוורר התקרה, הוא מתוארך לכמעט 500 לפני הספירה.

קראו עוד

קלאס באפס מאמץ

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, אז אנחנו אומרים שניתן למצוא באסתטיקה תכונות אלוהיות! לעיתים העיצובים הקטנים הם אלה שיוצרים ומשלימים את התמונה הגדולה.

קראו עוד

המוצר לקיץ מושלם

רגע לפני שאתם מתחילים להזיע כדאי שתדעו – הודות לשלל יתרונות שהופכים אותם למצננים מעולים עם סטייל משגע! מאווררי תקרה מהווים את צורת הקירור הזולה והמשתלמת ביותר

קראו עוד

עיצוב וחיסכון בפריט אחד

השיטה היפאנית לסידור הבית אינה מאימה לכל אחד, אמנם, אבל היא הכניסה קצת היגיון באי סדר והיא ללא ספק מכריחה אנשים להסתכל על עיצוב הפנים של הבית שלהם ולחשו בעליו.

קראו עוד

שינוי אווירה: מאוורר צמוד תקרה איכותי

הקיץ קרב ובמלוא עוצמתו, כולם מעוניינים במשבי רוח נעימים בתוך הבית. בשנים האחרונות חלה קפיצת דרך משמעותית בפיתוח תחום המאווררים ואפשר למצוא סוגים חדשים של מאווררים שמיוצרים בטכנולוגיה חדשה ומעניקים לסובבים אותם בריזה נפלאה בכל שעה. מעבר לכך, בניגוד למזגן, מאווררי התקרה מאפשרים חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל החודשיות וכל זאת תוך כדי הנאה מרובה מאוויר נעים שזורם באופן שווה בכל חלקי החלל.

קראו עוד

איכות חיים בעיצוב מרענן

מאז המצאת מאווררי התקרה הראשונים במאה ה-19, עשו מאווררי התקרה דרך ארוכה. ממכשירי ברזל מסורבלים ורועשים ששימשו בעיקר לאוורור מפעלים, עסקים, בנקים ובתי כל-בו הפכו מאווררי התקרה בשנים האחרונות לפריט עיצובי לכל דבר.

קראו עוד

כיצד לבחור מאוורר תקרה?

בשנים האחרונות, מאווררי תקרה הפכו לפריט מבוקש בכל בית, הודות ליעילותם האנרגטית, איכות החיים שהם מספקים ולעיצובם המרהיב, המתאים לכל בית ולכל סגנון חיים. מדריך קצר זה, יאפשר לכם לבחור בצורה מושכלת את מאוורר התקרה המתאים ביותר לצרכים שלכם.

קראו עוד

אתם שואלים על מאוורר תקרה מומלץ, מומחי SOHOAIR עונים

מאווררים זוכים בשנים האחרונות לעניין רב ולא במקרה. יש מעט מאוד פריטים בבית המציעים שילוב של יופי חיצוני, יעילות פונקציונאלית, חיסכון כספי ממשי ואמינות לאורך שנים. על מנת שתוכלו להוציא את המיטב ממאוורר התקרה שלכם, צירפנו מספר שאלות של לקוחות ואת תשובות המומחים של סוהו אייר.

קראו עוד
מאוורר תקרה לחדר ילדים

מאוורר תקרה עם שלט

מדוע מומלץ לרכוש מוצר חכם ויעיל כל כך כמו מאוורר תקרה עם שלט?
כיצד מאוורר תקרה עם שלט עדיף על מאוורר רגיל בחדר שיש בו ילדים?
כיצד מוצר כמו מאוורר עם שלט מקל על החיים שלנו?

קראו עוד

התחזית: קיץ קריר ונעים עם מאוורר תקרה לפרגולה

את יתרונות מאווררי התקרה הביתיים כולנו כבר מכירים. מאווררי תקרה מציעים שילוב של אוורור נעים ויעיל וחיסכון בצריכת החשמל והם יוצרים אווירה מיוחדת בכל חדר בו הם מותקנים. אך היתרונות הגדולים של מאווררי התקרה אינם מוגבלים לשטח הבית בלבד!

קראו עוד

מאוורר תיקרה גם בחורף – סוהו אייר מציעים פתרון גם בחורף

מאוורר התקרה גם בחורף, המוצר החשמלי הוותיק והנאמן המלווה אותנו יותר מ-100 שנה, עבר מאז המצאתו תהפוכות טכנולוגיות רבות וכיום הוא זוכה לעדנה מחודשת בסוהו אייר , כפריט עיצובי שימושי ומבוקש בבתים רבים בארץ ובעולם. מאווררי התקרה המודרניים מציעים תחושת רעננות שאותה לא ניתן למצוא בכל פתרון אוורור אחר ושילוב של עיצוב מרהיב, טכנולוגיה מתקדמת, חיסכון באנרגיה, בטיחות גבוהה ושימוש יעיל לאורך כל עונות השנה.

קראו עוד